2012/2013
sp1 kielce sp1 kielce sp1 kielce sp1 kielce

Odwiedzin: 150521

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA NOWY ROK SZKOLNY 2013/2014
sp1 kielce Twój IP: 54.197.111.87 sp1 kielce sp1 kielce sp1 kielce sp1 kielce sp1 kielce sp1 kielce




sp1 kielce





Karczówka
29.05.2013 - "PODSUMOWANIE MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU "Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT"

Miniaturka

LISTA LAUREATÓW I WYRÓŻNIONYCH

W XI KONKURSIE „Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT”
FINAŁ 29.05.2013

 

KONKURS PLASTYCZNY – LAUREACI

 

L.p.

Imię i nazwisko

Miejsce

Szkoła

Nauczyciel opiekun

1.

Małgorzata Miłek

I

SP 18

Jolanta Zawierta

2.

Anna Cebula

II

SP 7

Danuta Bartosik

Dorota Sępioł - Skóra

3.

Marcelina Jędrzejczyk

III

SP 11

 

Jolanta Brodzińska

 

KONKURS PLASTYCZNY – WYRÓŻNIENIA

 

1.

Maja Wójcik

wyróżnienie

SP 34

Katarzyna Musiał

2.

Daniel Gmyrek

wyróżnienie

SP 29

Urszula Sodel

3.

Piotr Niechciał

wyróżnienie

SP 11

Kinga Sitarska - Okła

 

LISTA LAUREATÓW I WYRÓŻNIONYCH

W XI KONKURSIE „Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT”
FINAŁ 29.05.2013

 

KONKURS LITERACKI – LAUREACI

 

L.p.

Imię i nazwisko

Miejsce

Szkoła

Nauczyciel opiekun

1.

Joanna Urbańczyk

I miejsce

 

SP 20

Ewa Małek

2.

Róża Okoń

II miejsce

SP 34

 

Jolanta Prokop

3.

Aleksandra Wieczorek

III miejsce

SP 11

 

Kinga Sitarska - Okła

KONKURS LITERACKI – WYRÓŻNIENIA

 

1.

Katarzyna Boszczyk

wyróżnienie

SP 34

Jolanta Prokop

2.

Jan Toporek

wyróżnienie

SP 27

Anna Pietrzak

3.

Zuzanna Cierpisz

wyróżnienie

SP 33

Małgorzata Dziedzic

 

 

 

 

 

LISTA LAUREATÓW I WYRÓŻNIONYCH

W XI KONKURSIE „Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT”
FINAŁ 29.05.2013

 

KATEGORIA ZDJĘCIA – LAUREACI

 

L.p.

Imię i nazwisko

Miejsce

Szkoła

Nauczyciel opiekun

1.

Martyna Michalik

I

SP 1

Krystyna Banasik

2.

Małgorzata Miłek

II

SP 18

Jolanta Zawierta

3.

Olga Klimczak

III

SP 2

Joanna Strzemińska

KATEGORIA ZDJĘCIA – WYRÓŻNIENIA

 

  1.

Patrycja Śmiałek

wyróżnienie

SP 1

Maria Kowalska

2.

Gabriela Paszkowska

wyróżnienie

SP 11

Jolanta Brodzińska

3.

Natalia Nogajczyk

wyróżnienie

SP 11

Kinga Sitarska - Okła

 

LISTA LAUREATÓW I WYRÓŻNIONYCH

W XI KONKURSIE „Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT”
FINAŁ 29.05.2013

 

KATEGORIA PREZENTACJA MULTIMEDIALNA – LAUREACI

 

L.p.

Imię i nazwisko

Miejsce

Szkoła

Nauczyciel opiekun

1.

Agnieszka Kruszelnicka

I

SP 18

Jolanta Zawierta

2.

Jagoda Strzępek

II

SP 25

Zofia Kula

3.

Anna Kwiatek

III

SP 15

Grażyna Piotrowska – Wolder

 KATEGORIA PREZENTACJA MULTIMEDIALNA – WYRÓŻNIENIA

 

  1.

Julia Marwicka

wyróżnienie

SP 31

Agata Strankowska

Barbara Dziedzic

 

LISTA LAUREATÓW I WYRÓŻNIONYCH

W XI KONKURSIE „Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT”
FINAŁ 29.05.2013

 

KATEGORIA PRACA ZBIOROWA – LAUREACI

 

L.p.

Imię i nazwisko

Miejsce

Szkoła

Nauczyciel opiekun

1.

Szkolne Koło LOP

I

SP 25

Zofia Kula

 

 

 

Kielce, 9 maja 2013

 

PROTOKÓŁ Z PRZYZNANIA NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ

W XI MIĘDZYSZKOLNYM

KONKURSIE LITERACKO – PLASTYCZNYM

„Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT”

 

Sponsorami i patronami XI edycji konkursu byli:

 

 

§   Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Kielce

§   Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bocianek”

§   Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dana – Danuta i Robert Jarczakowie

§   Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Kielcach

 

  Na konkurs nadesłano z 21 kieleckich szkół podstawowych: 96 prac plastycznych, wykonanych techniką dowolną, 54 prace literackie, 36 prac w kategorii fotograficznej oraz 33 prezentacje multimedialne i jedną pracę zbiorową

.

Organizatorzy XI Międzyszkolnego Konkursu Literacko – Plastycznego „Z ekologią za pan brat” powołali komisję konkursową w składzie:

 

1.      Jerzy Leśniok – dyrektor szkoły

2.      Grażyna Biestek – wicedyrektor szkoły

3.      Emilia Janyst – Klupa – nauczyciel języka polskiego

4.      Maria Kowalska – nauczyciel przyrody

5.      Elżbieta Wojtasińska – nauczyciel matematyki

6.      Maria Chałupczak – nauczyciel plastyki

7.      Piotr Surma – nauczyciel języka angielskiego

8.      Dariusz Stępień – nauczyciel informatyki

 

Komisja, po przeanalizowaniu prac, przyznała nagrody w konkursie literackim „Przyroda i ja”:

 

I miejsce – Joanna Urbańczyk SP 20

II miejsce – Róża Okoń SP 34

III miejsce – Aleksandra Wieczorek SP 11

 

W tej samej kategorii wyróżniono prace literackie następujących uczniów:

 

1. Katarzyna Boszczyk SP 34

2. Jan Toporek SP 27

3. Zuzanna Cierpisz SP 33

 

W konkursie plastycznym komisja przyznała nagrody uczniom:

 

I miejsce – Małgorzata Miłek SP 18

II miejsce – Anna Cebula SP 7

III miejsce – Marcelina Jędrzejczyk SP 11

 

Wyróżnienia otrzymali:

 

1.      Maja Wójcik SP 34

2.      Daniel Gmyrek SP 29

3.      Piotr Niechciał SP 11

 

W kategorii fotograficznej przyznano:

 

I miejsce – Martyna Michalik SP 1

II miejsce – Małgorzata Miłek SP 18

III miejsce – Olga Klimczak SP 2

 

Wyróżnienia otrzymali:

 

1.      Patrycja Śmiałek SP 1

2.      Natalia Nogajczyk SP 11

3.      Gabriela Paszkowska SP 11

 

Za prezentację multimedialną przyznano:

 

I miejsce – Agnieszka Kruszelnicka SP 18

II miejsce – Jagoda Strzępek SP 25

III miejsce – Anna Kwiatek SP 15

 

Wyróżnienie otrzymała:

 

1.      Julia Marwicka SP 33

 

W kategorii zbiorowej zostało nagrodzone Szkolne koło LOP ze Szkoły Podstawowej nr 25.

Nagrodzeni oraz wyróżnieni otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.

 

Komisja:

1.      Jerzy Leśniok –

2.      Grażyna Biestek –

3.      Emilia Janyst – Klupa –

4.      Maria Kowalska –

5.      Elżbieta Wojtasińska –

6.      Maria Chałupczak –

7.      Piotr Surma –

8.      Dariusz Stępień  

 





webmaster: stepiend@wp.pl   Copyright © 2010 by SP1 Kielce